Knihy horoskopů

Milí přátelé, dokončila jsem knihu Horoskopy pro rok Hliněnho Psa (2018) s energiemi dní na každý den a tentokrát i s přehledným kalendářem. Objednat si ji můžete v elektronick verzi zdarma přes můj eShop. Všechny vás zdravím a přeji s Dřevěným Koněm hodně radosti, ale také trpělivosti.

Žijeme ve věku vědeckotechnických informací, nicméně stále více se obracíme k empirickým znalostem našich předků. Dlouho se zatracovala původní dávná umění ve jménu vědy. Pokusy a omyly jsme ovšem museli dojít k poznání, že mezi nebem a zemí se vyskytují oblasti, které se jaksi do šuplíků současné vědy nevejdou. Jedním z vědění dávných dob je tajemné čínské umění starých Mistrů – HAM YU. Přináší nám obrovské množství informací, které můžeme využít mimo jiné pro předpovědi nejbližších okamžiků – ale i vzdálené budoucnosti. Střípky z nich přinášejí knihy energií dní v cyklu Horoskopů starých čínských Mistrů, vydávané pro jednotlivé roky již od roku 2008.

Dostáváte do rukou předpověď počasí, zdravotních problémů, dění světa v konkrétním roce. Součástí knihy jsou tabulky energií na každý den. Díky nim bychom měli dokázat náš život opravdu řídit, stejně jako řídíme auto podle nápovědy navigace. Pro každý den jsou uvedeny i jedinečné údaje tří cyklů Letící hvězdy, využívané v dnes moderním FENG SHUI (FENG REN SHUI) a ve zkratce heslovitý pohled příslušných hexagramů Knihy proměn.

Doposud vyšlo

Horoskopy pro rok 2008 rok Hliněné Krysy

Horoskopy pro rok 2009rok Hliněného Buvola

Horoskopy pro rok 2010rok Kovového Tygra

Horoskopy pro rok 2011rok Kovového Zajíce

Horoskopy pro rok 2012rok Vodního Draka

Horoskopy pro rok 2013 – rok Vodního Hada – jako elektronická kniha ke stažení zdarma.

Horoskopy pro rok 2014 – rok Dřevěného Koně – jako elektronická kniha ke stažení zdarma.

Horoskopy pro rok 2015 – rok Dřevěné Kozy – jako elektronická kniha ke stažení zdarma.

Horoskopy pro rok 2016 – rok Ohnivé Opice – jako elektronická kniha ke stažení zdarma.

Horoskopy pro rok 2017 – rok Ohnivého Kohouta – jako elektronická kniha ke stažení zdarma.

Horoskopy pro rok 2018 – rok Hliněného Psa – jako elektronická kniha ke stažení zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *