Využití taoistické numerologie k ovlivnění běhu života

V taoistické numerologii k nám promlouvá svět čísel, písmen a čar Knihy proměn – YI JING (I-Ťing), pomáhá nám vyznat se v dění našeho života, v našem zdravotním stavu, v našich vztazích, v našem prostoru. SAN ZAI – ČAS, ČLOVĚK i PROSTOR v něm získávají další dimenzi, která překvapivě doplňuje výpočty HAM YU. Datum narození, jméno, číslo domu a bytu, ale také například číslo tramvaje, kterou jezdíme každý den do práce, formují náš život v daleko větší míře, než bychom vůbec byli schopni připustit. Svědectví prastarého čínského učení čísel, písmen a čar Knihy proměn přinášejí nepoměrně víc informací, než numerologie západní a výrazně doplňuje další výpočty HAM YU.

Obrovská množství informací, která můžeme vytěžit z rozborů pouhých čísel a písmen můžeme doplnit mimořádně zajímavým vložením osobních hexagramů Cesty života z astrotypu. Získáváme neobyčejně cenného pomocníka v možnosti přenést působení na naši Cestu života do prostor, které nás obklopují. Náš domov a další prostory tak mohou různými úpravami zvyšovat, snižovat, dokonce i měnit naši Cestu a výrazně tak zvyšují možnost vzít osud do vlastních rukou.

Představit si to můžeme velmi snadno. Život plyne, věci se dějí podle známého schématu a najednou se stane něco, co nás vykolejí. Příjezd tchýně, kontrola nejvyššího šéfa, změna bydliště nebo pracoviště, nečekaná katastrofa a z našeho života nezůstane rázem kámen na kameni, všechno je jinak, někdy nezbude nic jiného, než začít od nuly.

Takovouto aktivitu si ale můžeme naordinovat sami. Nemusíme čekat na nezvyklý zásah osudu,  pokud se nám současný směr naší Cesty nezdá, cílenou proměnou prostoru dostáváme šanci zasáhnout v oblastech, o kterých někdy ani netušíme, že se do našeho života často i velmi intenzivně prosazují.

Seminář představí řadu možností, jak tyto informace využít v praxi nejen člověka, ale jakékoli entity – domu, zvířete…

Termín: 2. – 3. Březen 2013 , Praha 1

Cena: 2800.- Kč  (V ceně jsou obsaženy pracovní tabulky)

Platba : záloha 1000.- Kč (nevratná), zbytek před zahájením semináře, platby převodem nejpozději 7 dní před započetím semináře.

 

Semináře probíhají v centru Prahy. Vzhledem k omezenému počtu míst doporučujeme zaslat přihlášku co nejdříve. Studenti, rodiče na mateřské dovolené a nezaměstnaní mohou požádat Nadaci Bílý jeřáb o poskytnutí slevy.

Přihlášku s kopií zaplacené složenky zašlete na adresu Nadace Bílý jeřáb, Mladotice 6, 538 42 Ronov nad Doubravou, po zaplacení obdržíte propozice.

Bankovní spojení: General Electric Money Bank účet 6047610524/0600,
jako variabilní číslo uveďte: 55 a datum narození, např. 55010150 (1.1.1950)

Přihlásit se můžete i prostřednictvím elektronického formuláře.