Změna může být i život

Letošní rok prostě nese potenciál změny. A čas, který nám přináší, nazýváme časem zdaru a časem zmaru. Předpověď nám prorokuje, že „Celý rok Kovové Krysy bude protkán změnami a doslova může nezůstat kámen na kameni“. Prakticky každému dění těchto dní obrátilo svět vzhůru nohama. A ne vždy zvládáme s úsměvem úkoly, které se na nás hrnou. Být každý den hospodyní, uklízečkou, učitelkou, kuchařkou, a ještě usměvavou maminkou a partnerkou – to abychom měly svatozář.  

ALE! Základním požadavkem energií letošního roku je změna. Tak proč nejít energiím naproti? A zapojit můžeme všechny. Děti mohou vzít útokem dětský pokojíček, šikovný tatínek nebo maminka jim zcela jistě ochotně pomohou přestěhovat poličky. Co takhle vymalovat? To pravděpodobně nezvládneme sami, ale naplánovat – nebo ještě lépe sestavit si třeba ze čtvrtky barevný model – nám smysluplně zaplní čas a léto už můžeme vítat v novém. Pokud máme zahrádku nebo alespoň balkon, máme vyhráno, tam se dá měnit kdykoli cokoli. Ale i když jsme zavřeni ve čtyřech stěnách, můžeme dát do misky naklíčit hrách a ze špejlí mu udělat mřížku do okna. Špejle můžeme využít na různé stavby, holčičky zase mohou proměňovat šatník panenek – já jsem se učila háčkovat v šesti letech.

Zní to jako psina a odlehčení vážné doby, ale legrace to není. Energie volají po změně a když jim nepůjdeme naproti, budeme postaveni před hotovou věc. A to by v tom byl čert, abychom se měli sklonit před nějakým zmarem. Takže změnám zdar!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *