Elektronický obchod Evy Joachimové

Zde můžete koupit doposud vydané tištěné knihy Evy Joachimové. Doručujeme do celé České republiky. Platba možná z účtu PayPal, platební kartou, bankovním převodem nebo dobírkou.

Nově zde také můžete uhradit platby za přihlášky na připravované semináře. Platba je možná z účtu PayPal, platební kartou nebo bankovním převodem. V rámci platby budete vyzváni k uvedení vašeho e-mailu a osobních údajů, včetně telefonního čísla. Prosím, uveďte tyto údaje – slouží výhradně k identifikaci platby, potvrzení přihlášky a možnosti vás kontaktovat v případě, že by se měnil termín nebo místo konání semináře.

 

Rádce pro rok 2022

12022
329 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Rok Tygra bude zatěžkávací zkouškou pro nás pro všechny. Ne že by Tygr byl vládce zcela výjimečný, zásadní je koalice, která s ním spoluvládne. Představit si to můžeme jako současné vlády států. Prezident se může stát mimořádně autoritativním a o to se Tygr určitě bude snažit. V cestě po absolutní moci mu ale stojí parlament Prostor a tím bude pro letošní rok středový sektor TAI JI (5.). Do dění určitě promluví senát Čas – Voda a podstatné budou i závazky k EU – Kovovému dvanáctiletí, kde mají zásadní slovo QIAN Nebesa.

TAI JI samo o sobě je střed, svět tak jak má být. Všechny aspekty našeho života jsou zdůrazněny, jako by nám říkal: „Když život, tak je potřeba ho žít, v dobrém i ve zlém. V partnerství jde opravdu o partnerství, vždy přináší dobré, i zlé. Stejně tak je zapotřebí brát vážně život, kariéru, rodinu…“ A tímto způsobem TAI TI prochází všechny aspekty našeho života, konfrontuje jejich dobré i stinné stránky, upozorňuje nás, že dobro jde vždy ruku v ruce se zlem, ať se nám to líbí, nebo ne.

Takže co máme očekávat?

Nejstrašnější bude rozervanost, kterou vidíme už dnes. Na slovo vzatí odborníci se budou předhánět v právě opačných závěrech. Tygr se bude snažit navázat na Buvola, který prostě a jednoduše řekne, že závěry soudu nehodlá akceptovat, neboť se mu to nehodí a tečka. Jenže situace se posunuje dál, Tygrovi už toto chování neprojde.

A chceme-li opravdu prožít úspěšný rok, odlehčeme všechny starosti. Přestaňme z nich dělat světoborné problémy a nezapomeňme si hrát. Tygr je prvním představitelem rozmarného kreativního Dřeva, pokud mu dáme do ruky možnost hraní, ty tam budou vražedné choutky krvelačné šelmy.


Uložte tento produkt na později