Elektronický obchod Evy Joachimové

Zde můžete koupit doposud vydané tištěné knihy Evy Joachimové. Doručujeme do celé České republiky. Platba možná z účtu PayPal, platební kartou, bankovním převodem nebo dobírkou.

Nově zde také můžete uhradit platby za přihlášky na připravované semináře. Platba je možná z účtu PayPal, platební kartou nebo bankovním převodem. V rámci platby budete vyzváni k uvedení vašeho e-mailu a osobních údajů, včetně telefonního čísla. Prosím, uveďte tyto údaje – slouží výhradně k identifikaci platby, potvrzení přihlášky a možnosti vás kontaktovat v případě, že by se měnil termín nebo místo konání semináře.

 

Cesta bílého jeřába: I. kniha, druhé vydání (2008)

12001
250 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Autor:: Eva Joachimová
Nakladatel:: Karpana
Rok vydání:: 2008
ISBN 13:: 9788090395220
Formát:: vázaná kniha, 15 × 21 cm
Počet stran:: 284

První kniha souboru knih Cesta bílého jeřába. Představuje základy učení HAM YU starých čínských Mistrů jako moderní systém informací, snaží se přiblížit poznatky ukryté v čínské obrazné terminologii, tradiční čínské představivosti čtenářům spjatým se zcela odlišnou evropskou vzdělaností a kulturou.

Setkáte se se základními pojmy čínské kosmologie a astrologie, dozvíte se všechno o sestavení, interpretaci a základním použití astrotypu (nejzákladnějším typu horoskopu). Osobní astrotyp je zároveň vstupní branou k přepočtům osobních energií na energie času a prostoru (FENG SHUI). Použití Knihy proměn nás povede k poznání základních životních uzlů – Cesty života.

Součástí knihy jsou  kompletní astrologické tabulky pro tvorbu astrotypu.

Původní vydání z roku 1998 bylo psáno v době, kdy ještě nebylo možné publikovat HAM YU. Nyní se otevřela možnost jeho publikování, proto bylo připraveno nové, zásadně přepracované a doplněné vydání.

Uložte tento produkt na později