Elektronický obchod Evy Joachimové

Zde můžete koupit doposud vydané tištěné knihy Evy Joachimové. Doručujeme do celé České republiky a také na Slovensko, a to nyní kurýrní službou Zásilkovna na Vámi zadanou adresu. Zásilkovna (zasilkovna.cz) je česká přepravní společnost, poskytující komplexní logistické služby pro internetové obchody. Informace o stavu zásilky, očekávaném termínu jejího dodání a pokyny k převzetí obdržíte od přepravce. Zásilkovna umožňuje i změnu termínu a místa dodávky. Více na jejím webu (zasilkovna.cz).

Platba je možná platební kartou nebo dobírkou. Doporučujeme přednostně platbu kartou – urychlíte tím vyřízení objednávky a i sami sobě zjednodušíte její převzetí.

 

Cesta bílého jeřába: V. kniha - Za poznáním čar - Tajemství knihy proměn YI JING

12005
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Autor:: Eva Joachimová
Nakladatel:: Body & Harmony, Praha
Rok vydání:: 2021
ISBN 13:: 978-80-907413-3-1
Formát:: vázaná kniha, 15 × 21 cm
Počet stran:: 417

Za poznáním čar - Tajemství knihy proměn YI JING

Pátá kniha souboru knih Cesta bílého jeřába

Čára znamená jednoduché čmárnutí tužkou. Prakticky takové nevýznamné skoro nic. Ale čára také znamená kouzlo. Tajemno. Záhadné, ponořené do nevědomých oblastí našeho Bytí. Prostě kouzlo přímo čarodějné. Průvodcem nám je navíc YI JING - Kniha proměn. Už ve svém názvu Kniha proměn napovídá, že se účastníme proměn, které představují život stejně jako předpovídají zánik. Čáry se pouštějí do světů nám blízkých i záhadně vzdálených. Možná to zní legračně, ale čáry nám osvětlí například vztah mezi člověčím nosem, sexem a kariérou.

Vypravit se do dějů zobrazených čarami, jevů do čar zakletých znamená ponořit se do mystérií starých čínských Mistrů. Mystérií, které nám umožní poznat sebe sama i svět kolem nás.

Součástí knihy jsou tabulky pro práci s prostorem.

Uložte tento produkt na později