Elektronický obchod Evy Joachimové

Zde můžete koupit doposud vydané tištěné knihy Evy Joachimové. Doručujeme do celé České republiky. Platba možná z účtu PayPal, platební kartou, bankovním převodem nebo dobírkou.

Nově zde také můžete uhradit platby za přihlášky na připravované semináře. Platba je možná z účtu PayPal, platební kartou nebo bankovním převodem. V rámci platby budete vyzváni k uvedení vašeho e-mailu a osobních údajů, včetně telefonního čísla. Prosím, uveďte tyto údaje – slouží výhradně k identifikaci platby, potvrzení přihlášky a možnosti vás kontaktovat v případě, že by se měnil termín nebo místo konání semináře.

 

Cesta bílého jeřába: V. kniha - Za poznáním čar - Tajemství knihy proměn YI JING

12005
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Autor:: Eva Joachimová
Nakladatel:: Body & Harmony
Rok vydání:: 2021

Za poznáním čar - Tajemství knihy proměn YI JING

Pátá kniha souboru knih Cesta bílého jeřába

Čára znamená jednoduché čmárnutí tužkou. Prakticky takové nevýznamné skoro nic. Ale čára také znamená kouzlo. Tajemno. Záhadné, ponořené do nevědomých oblastí našeho Bytí. Prostě kouzlo přímo čarodějné. Průvodcem nám je navíc YI JING - Kniha proměn. Už ve svém názvu Kniha proměn napovídá, že se účastníme proměn, které představují život stejně jako předpovídají zánik. Čáry se pouštějí do světů nám blízkých i záhadně vzdálených. Možná to zní legračně, ale čáry nám osvětlí například vztah mezi člověčím nosem, sexem a kariérou.

Vypravit se do dějů zobrazených čarami, jevů do čar zakletých znamená ponořit se do mystérií starých čínských Mistrů. Mystérií, které nám umožní poznat sebe sama i svět kolem nás.

Součástí knihy jsou tabulky pro práci s prostorem.

Uložte tento produkt na později