Elektronický obchod Evy Joachimové

Zde můžete koupit doposud vydané tištěné knihy Evy Joachimové. Doručujeme do celé České republiky a také na Slovensko, a to nyní kurýrní službou Zásilkovna na Vámi zadanou adresu. Zásilkovna (zasilkovna.cz) je česká přepravní společnost, poskytující komplexní logistické služby pro internetové obchody. Informace o stavu zásilky, očekávaném termínu jejího dodání a pokyny k převzetí obdržíte od přepravce. Zásilkovna umožňuje i změnu termínu a místa dodávky. Více na jejím webu (zasilkovna.cz).

Platba je možná platební kartou nebo dobírkou. Doporučujeme přednostně platbu kartou – urychlíte tím vyřízení objednávky a i sami sobě zjednodušíte její převzetí.

 

Cesta bílého jeřába: Tajný horoskop starých čínských mistrů

12000
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Autor:: Eva Joachimová
Nakladatel:: Body & Harmony, Praha
Rok vydání:: 2023
ISBN 13:: 978-80-907413-6-2
Formát:: vázaná kniha, 14 x 20 cm
Počet stran:: 298

Úvodní kniha k souboru knih Cesta bílého jeřába. Základní návod na odhalení vašeho potenciálu.

Nahlédnutím do tajného horoskopu poodkryjeme podstatu pozemského bytí, možná překvapivě začínajícím hvězdou Polárkou. Knih s charakteristikou dvanácti Vládců (Zvířat) čínského zodiaku je plno, žádná ale nevysvětluje, proč jsou Vládci právě takoví, jací jsou a v jakém vztahu jsou se třemi Herci SAN ZAI na scéně pozemské sféry života: s ČASEM, ČLOVĚKEM a PROSTOREM. Neopomeneme ani 28 Nebeských dómů - 28 XIU, 36 zvířat rozvoje a řadu dalších důležitých aspektů. Skrze veselé a barevné obrázky k nám začnou Zvířata promlouvat vážnou řečí. Svěří se nám, že i oni se musejí vyrovnávat se svým údělem a plnit svá poslání. Nabídnou nám své síly k našemu užitku a my budeme moci pochopit, v čem tkví síla a moc starých čínských Mistrů.

Všechny nás zajímá svět kolem nás. Ale málo platné, nejčastěji nás zajímá hlavně naše JÁ. Ptáme se kdo jsme, co jsme, odkud a kam jdeme, jak se máme zachovat v určitých situacích, jak vyjít s partnerem či jak vychovávat dítě… Hledáme, tápeme. Staří Mistři považovali za základní vědní obor astrologii. Definuje JÁ - čehokoli, kde známe počátek, zrod.

Praha, 2023

Uložte tento produkt na později