Elektronický obchod Evy Joachimové

Zde můžete koupit doposud vydané tištěné knihy Evy Joachimové. Doručujeme do celé České republiky a také na Slovensko, a to nyní kurýrní službou Zásilkovna na Vámi zadanou adresu. Zásilkovna (zasilkovna.cz) je česká přepravní společnost, poskytující komplexní logistické služby pro internetové obchody. Informace o stavu zásilky, očekávaném termínu jejího dodání a pokyny k převzetí obdržíte od přepravce. Zásilkovna umožňuje i změnu termínu a místa dodávky. Více na jejím webu (zasilkovna.cz).

Platba je možná platební kartou nebo dobírkou. Doporučujeme přednostně platbu kartou – urychlíte tím vyřízení objednávky a i sami sobě zjednodušíte její převzetí.

 

Cesta bílého jeřába: IV. kniha - Za poznáním prostoru aneb obleč se do svého domu

12004
399 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Autor:: Eva Joachimová
Nakladatel:: Body & Harmony, Praha
Rok vydání:: 2019
ISBN 13:: 978-80-907413-0-0
Formát:: vázaná kniha, 15 × 21 cm
Počet stran:: 446

Čtvrtá kniha souboru knih Cesta bílého jeřába.

Unikátní a ucelený pohled na FENG SHUI (člověka v prostoru a čase) z hlediska energií krajiny, staveb, barev, tvarů, materiálů, výpočtů tajného učení HAM YU zahrnující dvě energie, pět prvků, Pět zvířat, BA GUA, LUO SHU, Letící hvězdy, Devíti Nebes, Šesti rozhraní, numerologii prostoru. Nechybí ani pomůcky FENG REN SHUI, symboly a rituály, hygiena práce s energií a základní nebezpečné momenty v prostoru.

Je skvělé, dokážeme-li utvořit prostor tak, aby se cítil spokojeně, potřebné je ale také začlenit do tohoto prostoru člověka a snažit se, aby se dobře v prostoru cítil i on. Červená mašlička v rohu bohatství či bambusová flétnička sice prostoru může prospět, ale zároveň člověku výrazně ublížit.

Součástí knihy jsou tabulky pro práci s prostorem.

Uložte tento produkt na později