Elektronický obchod s knihami Evy Joachimové

Zde můžete koupit doposud vydané tištěné knihy Evy Joachimové. Doručujeme do celé České republiky. Platba možná platební kartou, bankovním převodem nebo dobírkou.

 

Cesta bílého jeřába: I. kniha, druhé vydání (2008)

SKU 12001
250 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

První kniha souboru knih Cesta bílého jeřába. Představuje základy učení HAM YU starých čínských Mistrů jako moderní systém informací, snaží se přiblížit poznatky ukryté v čínské obrazné terminologii, tradiční čínské představivosti čtenářům spjatým se zcela odlišnou evropskou vzdělaností a kulturou.

Setkáte se se základními pojmy čínské kosmologie a astrologie, dozvíte se všechno o sestavení, interpretaci a základním použití astrotypu (nejzákladnějším typu horoskopu). Osobní astrotyp je zároveň vstupní branou k přepočtům osobních energií na energie času a prostoru (FENG SHUI). Použití Knihy proměn nás povede k poznání základních životních uzlů – Cesty života.

Součástí knihy jsou  kompletní astrologické tabulky pro tvorbu astrotypu.

Původní vydání z roku 1998 bylo psáno v době, kdy ještě nebylo možné publikovat HAM YU. Nyní se otevřela možnost jeho publikování, proto bylo připraveno nové, zásadně přepracované a doplněné vydání.

Uložte tento produkt na později