V mém eShopu je již ke stažení kniha horoskopů pro rok 2019 - Rok Hliněného Vepře.

Print Friendly, PDF & Email

Semináře:

Zdravotní konstelace s MUDr. Ivanou Wurstovou 2. – 5. srpna v Mladotickém mlýně

Mlýn opět navštíví renomovaná neuroložka Mudr. Ivana Wurstová, která se ujme našich zdravotních neduhů zcela nemedicínsky. Ukáže nám možnost nahlédnout na naše zdravotní potíže z úplně jiného úhlu, z pozice nezaujatého pozorovatele. Kromě mimořádně zajímavého povídání vás čeká nádherná příroda Chittussiho údolí řeky  Doubravy s relaxačním cvičením a dalšími zajímavými aktivitami.

Proměny s Knihou proměn  3. – 4. listopadu 2018, opět v Praze 1.

Proměny jsou základním atributem života, ovšem nejsou proměny jako proměny.  Jedna každá proměna může mít mnoho variant a ne všechny se nám hodí do krámu. Čáry Knihy proměn nám pomohou vyznat se v jejich variantách a hlavně – povedou nás cestou výběru nejlepší z nich. zjistíme, že řídit své proměny opravdu není od věci :-)))

Termín 3. – 4. listopadu 2018, Praha 1, cena: 3000.- 


Kladete si otázky o světě, zdravotních problémech, vztazích či prostoru? Pak možná právě Vám pomůžou semináře o tradiční čínské kosmologii. 

Vychází z HAM YU, učení tradovaného z období císaře FU XI (Fu Siho) téměř tři tisíce let před naším letopočtem. Za éry KONG ZI (Konfucia) bylo přednášení HAM YU zapovězeno a okleštěno ode všech souvislostí s jangovou sférou Nebytí. Postupně byly zničeny všechny knihy, věnující se těmto uměním. Pro nesnadnější propojení informací bylo torzo učení rozděleno do samostatných bloků, které odpovídaly hmotným celkům (tradiční čínská medicína, astrologie, FENG SHUI apod.). Tajné učení HAM YU, vycházející z původní podoby práce s jinovou i jangovou sférou se od té doby předává pouze ústně, dodnes neexistuje v písemné podobě. V současnosti se na znalost HAM YU odvolává pouze minimum autorů, věnujících se čínským uměním (já vím pouze o jednom).

Jak jsem už před časem oznámila, novou školičku otevírat nebudu, budu se zabývat přednáškami, které by měly vystihnovat podrobnosti, záludnosti a detaily jednotlivých oblastí čínského učení. Pokud by někdo chtěl získat ucelené základní vzdělání, v součesné době se školičkami zaobírají dva moji báječní žáci – ZUZANA ADAM a JIRKA ČERNÁK. Víc informací vám poskytnou oni sami a jejich webové stránky: ZUZANA ADAM – https://www.zuzanaadam.cz/, JIRKA ČERNÁK – https://akademiestesti.wordpress.com/vzdelavani/. Přeji jim a samozřejmě i všem dalším jejich žákům hodně radosti na cestě, kterou jsem se vydala já a po které oni s nadšením pokračují.

 

 

 

Archiv